טאלנטים מוצאים בפינצטה
מידע למועמד

איך שלא מסתכלים על זה, רוב שעות היום אנחנו מבלים בעבודה...

עם פינצטה תמצאו עבודה מאתגרת במקום שבו תרגישו בבית.

כמועמד בפינצטה, נעניק לך יחס אישי ודיסקרטי והכוונה מקצועית לכל אורך הדרך עד למציאת המשרה שתתאים לך. במהלך חיפוש העבודה נמקד את תהליך החיפוש למשרות ולחברות רלוונטיות תוך מתן חשיבות לניסיון, לידע ולשאיפות הקריירה שלך. אנו נסייע בכתיבת קורות חיים ובהכנה לראיונות עבודה ונייעץ לך בבחירת תפקיד שיתאים לך ושיהלום את מסלול הקריירה שלך. נשמח ללוות אותך גם בשלבי חתימה על חוזה ההעסקה ולעמוד לרשותך גם לאחר תחילת העבודה, בשלבי הקליטה בחברה.
אנו מתחייבים לספק לך את מקסימום האינפורמציה לגבי המשרות והחברות המציעות אותן, כולל מידע א- פורמלי ועדכני שנוכל לספק לך בזכות הקשרים האישיים שלנו בארגונים. מעבר למידע שברשותנו, אנו מאמינים שההחלטה הסופית חייבת להיות שלך! מועמדים רבים הביעו בפנינו את שביעות רצונם מגישה זו, המשלבת ייעוץ ומתן מידע מחד, ומאפשרת מרחב החלטה ובחירה חופשית מאידך.

יש לציין כי השכר והתנאים נקבעים באופן ישיר בינך לבין החברה המעסיקה, ומרגע כניסתך לתפקיד, הינך העובד/ת של חברה זו.

שגרירי פינצטה

לפינצטה "שגרירים" רבים שעובדים במגוון רחב של חברות הייטק מובילות וממליצים על פינצטה מתוך החוויה האישית החיובית שלהם - אנו מודים לכם על כך!

נשמח להעניק שובר שי לשגרירים נאמנים שיפנו אלינו חברים שימצאו את מקום העבודה הבא שלהם דרכנו. שובר השי ישלח אליכם לאחר 3 חודשי העסקה של העובד.

להפניית קורות חיים, אנו מזמינים אותך ללחוץ כאן: jobs@pinzzeta.co.il