אומרים עלינו

אומרים עלינו

אני עובדת עם פינצטה מזה כשנה בשני SU בהם אני משמשת כיועצת. עבודה מקצועית, יסודית ומאד ממוקדת- זה אופי העבודה בפינצטה. יצא לי לעבוד מול מספר יועצות השמה וכל אחת במקצועיות שלה תמיד מנסה לעזור ולתת הרגשה (ולא סתם הרגשה) שהיא תהפוך עולמות כדי למצוא את המועמדים המתאימים. חשוב לציין כמובן את איכות המועמדים אותם הם מציגים. וכמובן שיש הצלחות בסוף היום.
טלי ס.
סטרטאפ. דצמבר 2015
פינצטה עזרה לי למצוא משרה מאוד אטרקטיבית וייחודית באופן מהיר ומקצועי. הליווי, הייעוץ והדאגה עזרו לי להשיג משרה פנטסטית בחברה מובילה עם תנאים מצוינים. תודה רבה פינצטה ואני ממליץ בחום לכל מי שמעוניין בהשמה שבאמת קשובה לדרישות הספציפיות של המועמד.
נועם
מפתח בכיר, יולי 2016
אני רוצה להמליץ בחום על חברת פינצטה למציאת מקום עבודה ייעודי. יועצת ההשמה עזרה לי רבות למצוא חברות שמתאימות בצורה מצוינת לפרופיל החברות שהצגתי כדרישה. תודה על הדאגה, הקשב, העניין במצבי ואיך מתקדמים תוך כדי מתן ייעוץ. שמחתי לעבוד אתכם, ותודה רבה על כל העזרה! בזכותכם הגעתי לחברה שבה אני עובד כיום, ואני מאוד מרוצה!
שי.י
מפתח תכנה. נובמבר 2015
פינצטה חסכה לי זמן יקר בכך שהיא הפנתה אליי רק חברות שעונות על הדרישות שלי. לאורך כל התהליך הייתי בקשר עם יועצת ההשמה שטיפלה בי, שטרחה והבינה מה בדיוק אני מחפשת במקום העבודה שלי, וגם עזרה לי להבין בעצמי מה הם סדרי העדיפויות שלי. היועצת אפילו עזרה לי להחליט בין האפשרויות השונות שלי ונתנה לי עצות מעולות. אני ממליצה בחום, פינצטה עושה עבודה מעולה.
יערה
מהנדסת תוכנה, ינואר 2016
אני רוצה להודות לפינצטה על הליווי בחיפוש העבודה. עזרתם בדיוק בדברים שצריך - מציאת המקומות שמתאימים לי, יצירת קשר אישי עם אנשי משאבי האנוש בחברות האלה, כך שהן ידעו מי אני, ולא אהיה עוד שם על PDF. מעקב צמוד ויומיומי באשר לסטטוס שלי בתהליך המיון, כך שגם למקומות אליהם לא התקבלתי, לפחות ידעתי למה, ויכולתי להשתפר לפעמים הבאות. המון תודה ובהצלחה לי בתפקיד...
גיא ב.
מנהל מוצר. דצמבר 2015
רציתי להגיד לך המון המון תודה על העזרה. אין לי ספק שבעתיד אני מאד ארצה להיעזר בכם בחיפוש עבודה.
יותם י.
מהנדס תוכנה. נובמבר 2017
לפני כחודש וחצי התחלתי תהליך של ראיונות עבודה. תוך שבוע הבנתי שההיצע כל כך גדול ומגוון, ושאין באפשרותי לסנן היטב. לכן פניתי לפינצטה, ובזכות פינצטה פנו אלי רק חברות מעניינות שרלבנטיות לתפקיד ולתנאים שחיפשתי. השירות של פינצטה היה אדיב, מהיר ומקצועי!
סיון
מפתח תכנה. פברואר 2015