חזון החברה

חזון החברה

פינצטה הוקמה לאחר מחקר שטח מקיף בקרב מנהלי משאבי אנוש, מנכ"לים, מנהלי גיוס ומנהלים טכנולוגיים בחברות הייטק. מטרתנו הייתה לבחון מהם צרכי הגיוס המרכזיים של החברות וכיצד ניתן לשפר תהליכי איתור וגיוס קיימים. גילינו כי מגייסים בארגונים נאלצים פעמים רבות להתמודד עם מסות של קורות חיים, שברובם לא עונים על צרכיהם, דבר הגוזל מהם זמן יקר וגורם לתסכול רב. בנוסף, ציינו רבים כי על אף שפע של מועמדים, קיים מחסור תמידי עובדים חזקים טכנולוגית. בעקבות המחקר נולד החזון של פינצטה – להקפיד על רמת איכות גבוהה ביותר של אנשים בכל הדרגים, לעבוד בצורה ממוקדת בהתאם לצרכים ולמאפיינים של כל ארגון ולספק שרות מקצועי, אישי ודיסקרטי לטאלנטים ולמעסיקים כאחד.

איתור 

בשיטות הייחודיות לנו, אנו יוזמים איתור של עובדים טכנולוגיים מבין משוחררי יחידות עילית טכנולוגיות בצה"ל, סטודנטים, בוגרים מצטיינים, בעלי תארים מתקדמים מאוניברסיטאות מובילות וטאלנטים בכירים ומנוסים העובדים בתפקידי מפתח בתעשיית ההייטק. המקצועיות והייחודיות של פינצטה באה לידי ביטוי ביכולתנו לאתר את הטובים ביותר, גם את אלה שמחפשים עבודה באופן פסיבי ודיסקרטי ולשמור על קשרים אישיים לאורך שנים.

התאמה מלאה

מתודולוגיית העבודה שלנו שמה דגש רב על התאמת התפקיד ליכולות, לניסיון ולשאיפות של האנשים שאנו מלווים. מעבר לכישורים ולדרישות הפורמאליות של התפקיד, אנו בוחנים בתהליך פרמטרים חשובים נוספים כמו מידת התאמה לתחום העיסוק של הארגון, לשלב שבו נמצא הארגון לגודלו, לתרבות הארגונית שלו, להרכב ולגודל הצוות.